Zrušte filmy medzi reklamami...

Autor: Martin Štunda | 26.3.2012 o 9:36 | Karma článku: 18,34 | Prečítané:  4566x

Aj vás už rozčuľuje to neustále vkladanie útržkov filmov, telenoviel, alebo rôznych reality show, medzi tie zmysluplné, vtipné, kreatívne a pre život tak potrebné reklamy ? Nie ? Preboha, to s kým bankujete ?

 

 

Rok 2022.....7,15 hod..........niekde na Slovensku.....niekde v práci.

 Mária:

No ahoj Zuzi......tak ako po víkende ?

Zuza:

Ále, ani sa nepýtaj.......taká som nevyspatá.

Mária:

Čo si bola na žúre ? Chichichi....

Zuza:

Ale kdeže. Sledovala som do polnoci ten napínavý reklamný cyklus, ktorý dávali v telke. Poviem ti, nemohla som od neho oči odtrhnúť.....

Mária:

Tak to z toho máš tie kruhy pod očami ? Ja som to nepozerala, lebo máme už mesiac pokazený televízor. Tak som si čítala knihu a trochu pokecala s manželom.

Zuza:

Tak to mi ťa je ľúto. O čom sa teraz budeme rozprávať ? Vieš.... celé to bolo také..... super. Tá nápaditosť, myšlienka a koľko potrebných informácii som získala. Len škoda, že to tak často prerušovali tými trápnymi filmami. Pri niektorých som normálne musela aj premýšľať. Ale na druhej strane som si aspoň občas mohla odbehnúť do kuchyne, alebo na toaletu... chichi. Že to už konečne nezakážu. Ale môj Jožo mi vysvetlil, že to musia občas dávať aj tie filmy. Vraj v roku 2018 schválili v parlamente zákon o povinnosti vysielať filmy, alebo iné televízne programy v rozsahu minimálne 15 percent vysielacieho času. A vraj im tie filmové spoločnosti za to platia nehorázne peniaze. To vieš.....biznis je biznis.

Alebo vám ponúknem inú fikciu.........

Rok 2012......správa z tlače.

Jedna nemenovaná spoločnosť stiahla svoju reklamu na nebežný produkt, z jednej nemenovanej komerčnej televízie. Ako dôvod uviedla nízku sledovanosť ich reality show, počas ktorej bola spomínaná reklama vysielaná. Ušetrené peniaze z reklamy sa rozhodli investovať čiastočne do vylepšenia kvality ich produktov a tiež do zníženia ich ceny.

 

Foto: obrazky.vychytane.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Všetci Bielorusi vrátane mňa sa boja vojny s Ruskom

Naša dotovaná diktatúra sa blíži k svojmu koncu.

DOMOV

Šéf Rady RTVS: Miku sme si nezavolali pre politické tlaky

Gallo za zasadnutím podozrenia o ovplyvňovaní nevidí.

EKONOMIKA

Diaľnica na Trnavu sa môže rozšíriť na osem pruhov

Definitívne riešenie povie minister dopravy.


Už ste čítali?