Horoskop Slovenska na rok 2011

Autor: Martin Štunda | 3.1.2011 o 16:00 | Karma článku: 7,71 | Prečítané:  2352x

  Hviezdy vraj neklamú. Pozorujú nás z oblohy dňom i nocou a podľa astrológov majú aj určitý vplyv na náš každodenný život. Skúsme sa teda pozrieť, tak trochu humorne, cez ich hviezdnu prizmu na rok 2011 u nás, na Slovensku.  

 

Január 2011

Dočasná riaditeľka RTS, Miloslava Zemková, urobí v novej funkcii prvý zásadný krok. Nechá obrovským žeriavom otočiť obrátenú pyramídu, v ktorej sídli Slovenský rozhlas, aby postavila novú inštitúciu z hlavy na nohy. Z obáv, aby nič nepokazila, to bude zároveň aj jej posledný krok. Potom už bude len čakať na nového riaditeľa.

Február 2011

Novým generálnym prokurátorom sa stane koaličný kandidát, Jozef Čentéš, ktorý dosiahne jednohlasnú podporu všetkých koaličných poslancov vo verejnom hlasovaní. Po veľkom úspechu tohto spôsobu hlasovania, sa začne pripravovať novela zákona, upravujúca doterajší zákon o parlamentných voľbách.

Marec 2011

Aj zásluhou nového generálneho prokurátora sa obnoví vyšetrovanie veľkých politických káuz. Zistí sa, že nahrávka s Ficovým hlasom pochádza z jedného podnikového večierku, na ktorom vystupoval ako zabávač a imitátor Rasťo Piško. V prípade netransparentného financovania SDKÚ, postačí nezávislej vyšetrovateľke čestné pionierske Mikuláša Dzurindu, že jeho strana je krištáľovo čistá a lekárske potvrdenie, že má alergiu na detektor lži.

Apríl 2011

Zo Slovenskej národnej strany vylúčia Annu Malíkovú, za neustále poškodzovanie dobrého mena SNS. Poslanca Vincenta Lukáča tiež prinútia, pre jeho deklarované styky s mafiou, opustiť poslanecký klub národniarov. Novou podpredsedníčkou sa stane Nora Mojsejová a novým asistentom Jána Slotu, jej manžel, Braňo Mojsej. Preferencie SNS dosiahnu v následnom prieskume 15 percent. Ján Slota bude so svojim novým asistentom nezvestný jeden týždeň.

Máj 2011

Slovenskí hokejisti prehrajú na majstrovstvách sveta v súboji o tretie miesto. Skutočnosť, že prehrajú s Českou republikou, bude stáť trénera Glena Hanlona miesto. Novým trénerom sa stane Vincent Lukáč, ktorý sa kvôli tomu vzdá poslaneckého mandátu. Jeho hlavným cieľom bude do štyroch rokov obsadiť prvé miesto v B- skupine.

Jún 2011

V SDKÚ sa vytvorí platforma Ivety Radičovej ako tieňovej predsedníčky strany. Jej cieľom bude vrhať tieň na krištáľovo čistú stranícku politiku Mikuláša Dzurindu a v príhodnej chvíli ukázať silu Ženy roka.

Júl – August 2011

Poslancom začnú parlamentné prázdniny. Na Slovensku zavládne pokoj a mier.

September 2011

Poslanec Igor Matovič založí sľúbenú, novú politickú stranu, pričom stanovy mu pomôže písať Sulíkov štvorročný syn Hugo. Na Slovensku rapídne narastie počet obyčajných ľudí. Politická jeseň bude horúca a v parlamente dosiahnu denné teploty až 28 stupňov. V týchto horúčavách stratí predseda parlamentu Richard Sulík koncentráciu a uletí mu balónik.

Október 2011

Predseda Smeru odhalí pokus o vnútorný puč v strane a tiež sprisahanecké nitky, ktoré vedú až do Európskeho parlamentu, k poslankyni Monike Beňovej. Za trest jej predĺži pobyt na politickom Sibíri až na doživotie.

November 2011

S ohľadom na vysoké preferencie SNS, dôjde k zlúčeniu SMK s Mostom-Híd. Aby sa Béla Bugár s Pál Csákym, čím menej stretali, dohodli sa na rotujúcom predsedníctve. Preferencie SNS následne stúpnu na 18 percent. Ján Slota absolvuje spoločné protialkoholické liečenie s Braňom Mojsejom. Po zverejnení tejto informácie Novým Časom, vyskočia preferencie národniarov na 20 percent.

December 2011

Predstavitelia SaS sa odmietnu zúčastniť spoločnej Vianočnej polnočnej omše, na ktorej chce vláda deklarovať neochvejnú jednotu. Predseda KDH pohrozí odchodom z vlády, ak Richard Sulík na túto akciu nepríde. Predsedkyňa vlády kúpi predsedovi parlamentu pod stromček nový balónik. Slovenskí archeológovia objavia v Južnej Amerike pokračovanie Mayského kalendára, na ďalších 5125 rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Je to diskriminácia, vyčítali veriaci. Desať eur za sobáš môžu nakoniec pýtať od každého

Matriky majú s cirkevnými sobášmi viac práce, tvrdia autori poplatku.


Už ste čítali?