Ako si nezabiť manžela....

Autor: Martin Štunda | 29.1.2012 o 10:15 | Karma článku: 9,99 | Prečítané:  1573x

Muži na Slovensku sa podľa štatistík dožívajú zhruba o sedem rokov nižšieho veku ako ženy. Podľa jedného židovského vtipu zomierajú preto skôr, lebo tak chcú. Tak, alebo tak, nezaškodí zopár, samozrejme humorne myslených rád, ako si predĺžiť manželské spolužitie. Ak teda o to dámy stoja.....

 

 

1. Neutierajte nepretržite na stolíku krúžky po pohári s pivom. Kto si má neustále  pamätať, kde mal ten pohár predtým položený.

2. Neprepínajte nám z nášho športového kanála na vaše romantické filmy. Každé takéto prepnutie nás zobudí a viete aký škodlivý je prerušovaný spánok.

3. Neučte nás sklápať dosku na toalete. Jednak sa to aj tak nenaučíme a v konečnom dôsledku budeme po pár rokoch manželstva aj my vykonávať všetko po sediačky.

4. Nevyčítajte nám ponožky opreté o stenu v kúte spálne. Nikdy neviete ako sa táto univerzálna zbraň môže hodiť v súboji s prípadným zlodejom.

5. Nenúťte nás prestať chrápať. Uvedomte si, že je to pozostatok z doby kamennej, kedy to slúžilo na odháňanie divej zveri počas spánku a tým pádom na ochranu rodiny.

6. Nechcite od nás, aby sme si pamätali všetky dátumy a výročia, ktoré  považujete za dôležité. Vy máte zase nedostatky v práci s buzolou.

7. Neberte nás ako rukojemníkov na nákupy do supermarketov. Aj keď sa vraj s teroristami nevyjednáva, radi vám ako výkupné odovzdáme naše bankomatové karty.

8. Nečakajte od nás, že budeme počúvať, čo hovoríte a zároveň vám aj adekvátne odpovedať. Viete predsa, že my muži, nevieme na rozdiel od vás, robiť dve veci súčasne.

9. Nehnevajte sa na nás, že sa neustále otáčame za inými ženami. To sa len utvrdzujeme v presvedčení, že sme si vybrali za manželku tú najkrajšiu ženu.

10. Neporovnávajte nás sústavne s cudzími mužmi. Každý skutočný znalec umenia vám povie, že aj menej vydarený originál od svetoznámeho autora má väčšiu hodnotu ako akokoľvek vydarená kópia.
Foto: prozeny.blesk.cz

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?