Gorila vracia úder...

Autor: Martin Štunda | 25.1.2013 o 14:30 | Karma článku: 12,02 | Prečítané:  1341x

Polícia s generálnou prokuratúrou začala trestné stíhanie pre štyri skutky, ktoré údajne spáchala „osoba vystupujúca ako minister vnútra". Zdá sa teda, že tu máme prvé výsledky nového a posilneného tímu zaoberajúceho sa kauzou Gorila...

Táto osoba podľa obvinenia viackrát prostredníctvom médií oznámila nepravdivé údaje o čelnom predstaviteľovi finančnej skupiny Penta, Jaroslavovi Haščákovi.  Tým mu spôsobila morálnu ujmu zdiskreditovaním jeho osoby, ohrozila jeho vážnosť ako predstaviteľa tejto finančnej spoločnosti u jeho spoluobčanov, poškodila ho v zamestnaní a tiež výrazne narušila jeho rodinné vzťahy.

 

Touto cestou by som sa rád a verím, že v mene všetkých mojich spoluobčanov, postihnutému za „osobu vystupujúcu ako minister vnútra" ospravedlnil.

 

1. Nemyslíme si, žeby svoj doterajší skromný majetok získal nejakým nečestným spôsobom a už vôbec nie lobovaním a podplácaním politikov. Z toho jasne vyplýva, že jeho vážnosť u spoluobčanov vôbec nebola narušená.


2. Vážime si prínos jeho finančnej skupiny pre ekonomiku tohto štátu a sme mu vďační za množstvo pracovných príležitostí, ktoré vytvoril pre občanov tejto republiky. Budeme až do smrti jeho dlžníkmi a považujeme ho za človeka s vysokým morálnym kreditom a nenarušenou integritou, ktorú nadobudol už počas svojich štúdií v Moskve.


3. Plne si uvedomujeme, že dobre fungujúca rodina je základom zdravej spoločnosti. Je nepochopiteľné a odsúdeniahodné, že „osoba vystupujúca ako minister vnútra" sa dopustila konania, ktoré tieto rodinné vzťahy narušilo. Už nehovoriac o tom, že vyšla práve z politickej strany, pre ktorú je rodina alfou a omegou.

 

My, občania Slovenska, preto žiadame z týchto dôvodov pre túto osobu najvyšší trest....

......zatvorenie do gorilej klietky.

 

 

 

 

Foto: quick-break.net

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Moderná, zábavná a zaujímavá. Inteligentná domácnosť je ale drahá a slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.

SVET

Rozhoduje sa o budúcnosti sveta, čo plánujú lídri (Globsec naživo)

Lídri, vojaci a odborníci sa rozprávajú o hrozbách.

KOMENTÁRE

Keď slová slúžia ako strely

Falošné správy často pritiahnu väčšie masy ako dôveryhodné médiá.


Už ste čítali?