Súkromný názor primátora Krupiny...

Autor: Martin Štunda | 16.9.2013 o 13:13 | Karma článku: 10,95 | Prečítané:  546x

Za socializmu tí opatrnejší vyslovovali svoje súkromné názory len v kúpeľni a aj to pri naplno pustenom vodovodnom kohútiku. V dnešnej dobe si  niektorí  ľudia myslia, že stačí iba zájsť na facebook...

 

 

Osvedčenú taktiku Smeru a vlastne skoro  všetkých politikov, že každé čudo trvá tri dni, sa pokúsil použiť v praxi aj regionálny politik tejto  vládnucej strany, ktorý je momentálne vo funkcii primátora Krupiny.

Radoslav Vazan sa koncom augusta zapojil do facebookovej diskusie pod článkom o Františkovi Krieglovi, jedinom členovi  československej delegácie, ktorý v roku 1968 nepodpísal  „moskovské protokoly", legalizujúce pobyt intervenčných vojsk na našom území.

Pánu primátorovi sa, ale iba  „súkromne", nepáčilo velebenie  Židov, keďže v článku bol spomenutý aj židovský pôvod Františka Kriegla.

"Zase hrdinský Žid, no kto iný ? Na tomto facebooku sa aj niekto iný okrem Židov zvelebuje, či len vyvolený národ ? Tam sa pozrite na Blízky východ, čo obrezaní parťáci porobili s civilizovanými krajinami, kolískami civilizácie."

Hádam ani sám nečakal, koľko ľudí bude mať zrazu záujem o jeho súkromný názor na verejnej  sociálnej sieti. A politik dovtedy len krupinského dosahu sa stal známy na celom Slovensku. Prišlo oficiálne dištancovanie sa vedenia Smeru , výzvy na odstúpenie od krupinských poslancov, mediálna „sláva"...

Ale primátor Krupiny  je onakvejší chlap.  Najprv sa ospravedlnil  a dištancoval od svojich súkromných názorov, s ktorými ako primátor nemá nič spoločného. Potom takticky o niekoľko dní oddialil mimoriadne zasadnutie krupinského mestského zastupiteľstva,  na ktorom sa malo prejednávať jeho súkromné prerieknutie.

Získaný čas zjavne nepremárnil a zo žalobcov sa napokon stali pomaly obvinení. Aj tí poslanci, ktorí pôvodne podpísali vyhlásenie, v ktorom odsudzujú primátorove výroky, boli zrazu na jeho strane. A Smer to „vybavil" akýmsi  vágnym listovým upozornením.

Ale ja im všetkým rozumiem. Veď už na prvý pohľad je to riadny chlap. Taký typický Slováčisko...

A keby trochu potrénoval, tak by hádam urobil aj 999 klikov. Viac by sa neodvážil.

Ale... to je iba môj súkromný názor...

 

Foto: sme.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Vidieť Zem oproti čiernote vesmíru je neuveriteľné

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

SVET

Minúta po minúte: Merkelová môže byť štvrtýkrát kancelárkou

Jej konzervatívci vedú nad druhými socialistami Martina Schulza.

SVET

Merkelová bude pokračovať. Nikto však nevie ako, hovorí analytik

Nemecká kancelárka je istou víťazkou nedeľných volieb už teraz.


Už ste čítali?