Súkromný názor primátora Krupiny...

Autor: Martin Štunda | 16.9.2013 o 13:13 | Karma článku: 10,95 | Prečítané:  542x

Za socializmu tí opatrnejší vyslovovali svoje súkromné názory len v kúpeľni a aj to pri naplno pustenom vodovodnom kohútiku. V dnešnej dobe si  niektorí  ľudia myslia, že stačí iba zájsť na facebook...

 

 

Osvedčenú taktiku Smeru a vlastne skoro  všetkých politikov, že každé čudo trvá tri dni, sa pokúsil použiť v praxi aj regionálny politik tejto  vládnucej strany, ktorý je momentálne vo funkcii primátora Krupiny.

Radoslav Vazan sa koncom augusta zapojil do facebookovej diskusie pod článkom o Františkovi Krieglovi, jedinom členovi  československej delegácie, ktorý v roku 1968 nepodpísal  „moskovské protokoly", legalizujúce pobyt intervenčných vojsk na našom území.

Pánu primátorovi sa, ale iba  „súkromne", nepáčilo velebenie  Židov, keďže v článku bol spomenutý aj židovský pôvod Františka Kriegla.

"Zase hrdinský Žid, no kto iný ? Na tomto facebooku sa aj niekto iný okrem Židov zvelebuje, či len vyvolený národ ? Tam sa pozrite na Blízky východ, čo obrezaní parťáci porobili s civilizovanými krajinami, kolískami civilizácie."

Hádam ani sám nečakal, koľko ľudí bude mať zrazu záujem o jeho súkromný názor na verejnej  sociálnej sieti. A politik dovtedy len krupinského dosahu sa stal známy na celom Slovensku. Prišlo oficiálne dištancovanie sa vedenia Smeru , výzvy na odstúpenie od krupinských poslancov, mediálna „sláva"...

Ale primátor Krupiny  je onakvejší chlap.  Najprv sa ospravedlnil  a dištancoval od svojich súkromných názorov, s ktorými ako primátor nemá nič spoločného. Potom takticky o niekoľko dní oddialil mimoriadne zasadnutie krupinského mestského zastupiteľstva,  na ktorom sa malo prejednávať jeho súkromné prerieknutie.

Získaný čas zjavne nepremárnil a zo žalobcov sa napokon stali pomaly obvinení. Aj tí poslanci, ktorí pôvodne podpísali vyhlásenie, v ktorom odsudzujú primátorove výroky, boli zrazu na jeho strane. A Smer to „vybavil" akýmsi  vágnym listovým upozornením.

Ale ja im všetkým rozumiem. Veď už na prvý pohľad je to riadny chlap. Taký typický Slováčisko...

A keby trochu potrénoval, tak by hádam urobil aj 999 klikov. Viac by sa neodvážil.

Ale... to je iba môj súkromný názor...

 

Foto: sme.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?